1.4-16V Scout | Clima | Cruise | NAP | Trekhaak |
Skoda Roomster, de naam zegt het al. Er is veel ruimte aanwezig in deze zeer complete Skoda. Deze zeer nette Roomster is voorzien van airconditioning met climatronic, cruise control en een trekhaak. De auto is netjes onderhouden en heeft een zeer aantrekkelijke kilometerstand van slechts 67468km. Deze Roomster is uitgevoerd als " Scout" uitvoering. De Scout heeft grote stootranden rondom, beschermplaten voor de bodem, verbrede wielkasten, 16 inch lichtmetalen velgen en breedstralers in de bumper. De auto staat iets hoger op de wielen om de off-road look af te maken.
Voor de genoemde vraagprijs wordt de auto afgeleverd inclusief minimaal 3 maanden APK en een poetsbeurt. Al onze occasions ondergaan een inspectie voorafgaand aan de aflevering en alle vloeistoffen worden op niveau gebracht.
Voor een meerprijs van €695,- bieden wij u een Bovag afleverpakket aan. Bij deze afleverbeurt wordt de auto voorzien van een kleine onderhoudsbeurt volgens Bovag voorschriften en ontvangt u 6 maanden Bovag garantie.
Bel voor een afspraak:
036525.5757
06215.85.465
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
1.4-16V Scout | Clima | Cruise | NAP | Trekhaak |
Kilometerstand | 67.468 KM |
Bouwjaar | 02-01-2008 |
Vermogen | 86 PK |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
BTW/Marge | Marge |
Wilt u meer weten over onze auto's of diensten, of wilt u
een proefrit maken? Laat het ons weten.