Nissan QASHQAI
1.2 Tekna | Clima | Cruise | Apple Carplay/Navi | Pano | Leder | Elek. stoelen | Stoelverwarming | PDC + Camera |
- Kenmerken
- Opties
- Omschrijving
- Financiering / lease
- Bouwjaar 2015
- Kilometerstand 98.842 km
- Brandstof Benzine
- Transmissie Automaat
- Vermogen Motor Pk 116 PK
- BTW/Marge Marge
Onderscheidende opties
Autonomous Emergency Braking
LED koplampen
Panoramisch glazen dak
airco (automatisch)
audio-navigatie full map
cruise control
dodehoek detectie
lederen bekleding
lichtmetalen velgen 19"
voorstoelen verwarmd
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- Panoramisch glazen dak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch en regensensor
- extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- RDW-leges
Koppel: 165 Nm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Een heerlijke hoge zit, een luxe interieur en alle ruimte om comfortabel op pad te gaan. Deze Nissan Qashqai 1.2 Tekna is zo'n auto waar je instapt en meteen begrijpt waarom de Qashqai al jarenlang zo populair is. Een fijne SUV die er niet alleen goed uitziet, maar het je onderweg ook bijzonder aangenaam maakt!
Deze Qashqai uit april 2015 is uitgevoerd in de stijlvolle kleur Silver Metallic (KY0). Een tijdloze zilvergrijze lak die mooi samengaat met de stoere uitstraling en herkenbare lijnen van deze Nissan. Met slechts 98.842 kilometer op de teller heeft deze Qashqai bovendien een aantrekkelijke kilometerstand voor zijn leeftijd.
Onder de motorkap ligt de 1.2-liter benzinemotor met 85 kW (115 pk), gekoppeld aan een automatische transmissie. Dat betekent heerlijk ontspannen rijden, zonder zelf te hoeven schakelen. Of je nu dagelijks naar je werk rijdt, door de stad manoeuvreert of met het gezin een weekendje weggaat, deze Qashqai voelt zich overal thuis.
En dan het interieur, want daar heeft deze luxe Tekna-uitvoering echt iets extra's te bieden. Zodra je instapt, word je verwelkomd door een fraai lederen interieur met elektrisch verstelbare stoelen. Neem plaats, stel je stoel naar wens in en geniet van de comfortabele hoge zit en het fijne overzicht over de weg.
Boven je hoofd bevindt zich het prachtige panoramische glazen dak, dat zorgt voor een heerlijk ruimtelijk en licht gevoel in het interieur. Vooral tijdens een mooie rit is dat zo'n extraatje waar je iedere keer weer van geniet.
Ook op het gebied van comfort en gebruiksgemak kom je niets tekort. Dankzij de automatische climate control blijft het binnen aangenaam, terwijl de cruisecontrol lange ritten een stuk ontspannender maakt. Met Apple CarPlay en navigatie heb je je favoriete muziek, handige apps en de route binnen handbereik. En parkeren? Dat wordt een stuk gemakkelijker dankzij de parkeersensoren en achteruitrijcamera.
Wat deze Qashqai zo aantrekkelijk maakt, is de combinatie van luxe en praktisch gemak. Je zit lekker hoog, hebt voldoende ruimte voor passagiers en bagage en geniet tegelijkertijd van het comfort van een automaat. Een auto die net zo goed past bij een druk gezinsleven als bij iemand die simpelweg graag comfortabel en ontspannen onderweg is.
Ben je op zoek naar een ruime, luxe SUV, maar wil je niet meteen de hoofdprijs betalen? Dan is deze Nissan Qashqai absoluut een auto die je eens van dichtbij moet bekijken. Zeker met deze mooie uitrusting, automatische transmissie en kilometerstand!
En zeg nou zelf: een auto uitzoeken doe je niet alleen vanaf een foto. Je wilt even achter het stuur zitten, het interieur ervaren en ontdekken hoe de auto rijdt.
Daarom nodigen we je graag uit om deze Qashqai bij ons in Zeewolde te komen bekijken.
De koffie staat klaar, we nemen graag de tijd voor je en natuurlijk is een proefrit mogelijk.
Wie weet rijd jij binnenkort met een grote glimlach in deze Nissan Qashqai naar huis!
Graag tot ziens bij Autobedrijf van der Knaap!
Bel voor een afspraak:
036-5255757
06-21585465
Voor de genoemde vraagprijs wordt de auto afgeleverd inclusief voldoende APK en een poetsbeurt. Al onze occasions ondergaan een inspectie voorafgaand aan de aflevering en alle vloeistoffen worden op niveau gebracht.
Welkom bij Autobedrijf van der Knaap. Een garagebedrijf met passie voor auto's en passie voor techniek. U kunt bij Autobedrijf van der Knaap terecht voor onderhoud, reparaties en APK van alle merken auto's. Ook voor alle technische problemen, uw probleem is onze uitdaging! Wij zijn altijd goed opgeleid, ook voor de allernieuwste technieken. Wij hebben de juiste diagnose apparatuur voor het onderhoud aan uw auto.
Autobedrijf van der Knaap heeft een gevarieerd aanbod van occasions. Deze zijn door ons gecontroleerd en geselecteerd, zodat u weet wat u koopt. Ook is Autobedrijf van der Knaap altijd geïnteresseerd in de inkoop van occasions. Wij geven altijd een eerlijke prijs en kunnen zelfs uw auto ophalen waarbij u gelijk een vrijwaringbewijs ontvangt.
Voor een meerprijs van €1495,- bieden wij u een Bovag afleverpakket aan. Bij dit afleverpakket wordt de auto voorzien van een kleine onderhoudsbeurt volgens Bovag voorschriften en ontvangt u 12 maanden BOVAG garantie.
U kunt ook kiezen voor onze huisgarantie. Voor een meerprijs van €895,- bieden wij u een “Autobedrijf van der Knaap” afleverpakket aan. Bij dit afleverpakket wordt de auto voorzien van een kleine onderhoudsbeurt en ontvangt u 6 maanden AvdK garantie.
Nissan QASHQAI
1.2 Tekna
Algemeen
- MerkNissan
- ModelQASHQAI
Technische specificaties
- Aantal cilinders4
- Cilinderinhoud1197 CC
- Topsnelheid173 km/h
- Acceleratie 0-10012.9 sec.
Milieugegevens
- Tankinhoud55 Liter
- Emissieklasse6
- CO2-emissie129 g/km
- Energielabel

- Gemiddeld verbruik5.6 L/100KM
- Verbruik stad6.5 L/100KM
Maten & gewichten
- Kenteken8-ZVJ-52
- Max trekgewicht1000 KG
Overige specificaties
- BekledingLeder
- Bijtelling25 %
- Laadvermogen620 KG
Hoe mogen wij u helpen?
